Oferta

SZKOŁA PAMIĘCI I SZYBKIEGO CZYTANIA

Nasza Oferta

Nasze kursy mają zadanie usprawnić działanie umysłu. Dzieje się to dzięki ćwiczeniom synchronizującym obie półkule mózgowe w oparciu o metody treningowe. To nieważne, jakie masz presydpozycje, jakie oceny zdobywasz w szkole. treningi umysłu adresowane są do każdego człowieka niezależnie od wieku. każdy ma mózg , może go ćwiczyć i powinien, by efektywniej korzystać ze swojego umysłu.

„Różnimy się bez instrukcji życia i tylko nieliczni odkrywają prawa rządzące naszym życiem”

( Tadeusz Niwiński, Ja, łódź 1995 )

Kupujemy wyciskarkę do owoców, laptop, kamerę…. Czy zdarzyło się komuś nie wyjąć instrukcji obsługi z pudełka? Każde urządzenie, każdy sprzęt posiada w opakowaniu informację o podłączeniu i użytkowaniu. Czasem jest to niemal książka, bardzo często w kilku językach.

Czy taką instrukcję dostaje uczeń, gdy przekracza pierwszy raz próg szkoły? a może to za wcześnie? więc może dostał ją w gimnazjum? Też nie?! A uczniowie szkoły średniej, czy już wiedzą , jak się uczyć? Czy rozumieją, jak działa ich mózg? Dlaczego tak się dzieje, że ucząc się wiele godzin i tak nie osiagają oczekiwanych efektów, nie pamiętają wiele na drugi dzień.

I oto przed uczniem pojawia się możliwość zdobycia takiej instrukcji.

Image

Trening Umysłu

Trening pamięci to praca w wyobraźni, bez książek i zeszytów w formie bardzo przyjemnej. A wszystko po to, by pamiętać więcej, dłużej, zapamiętywać szybciej, mimo chodem, by rozwijać swój potencjał umysłowy i inteligencję. Jest to praca prawej półkuli mózgowej, niestety zaniedbywanej w szkole. Programy nauczania są tak skonstruowane, że uczestnik ćwiczy w zdecydowanie większym stopniu półkulę lewą, tą od logicznego myślenia. Nasze zajęcia to uzupełniają.

Dowiedz się więcej
Image

Trening Szybkiego Czytania

Sukcesy uczniów cieszą, zwłaszcza, gdy absolwentka szkoły doskonalenia umysłu, Dominika Hys, może czytać z prędkością 30 tysięcy słów na minutę. Nie od razu tak było. Dominika przede wszystkim ukończyła trening pamięci, a następnie rozpoczęła kurs szybkiego czytania. Jej początkowa prędkość czytania to 230 słów na minutę. Stopniowo rosła wraz z umiejętnością wyłowienia szczegółowych informacji.

Dowiedz się więcej

Bez podręczników, bez stresu, tylko w wyobraźni….
KAŻDY TRENING KOŃCZY SIĘ OTRZYMANIEM DYPLOMU.