Zostań trenerem

Szukasz pracy,a może najwyższy czas
wziąć karierę w swoje ręce

i zacząć zarabiać na siebie.

Wyobraź sobie solidną działalności biznesową z dobrym zarobkiem! Poczuj swobodę działania i zarabiania! Zobacz siebie jako szefa!

Do współpracy zapraszamy przede wszystkim pedagogów, psychologów i nauczycieli! Ale mogą to być osoby, które chcą nauczać innych i chcą zajmować się szkoleniami.

Od kandydatów oprócz wykształcenia wyższego oczekujemy:

kreatywności
otwartości umysłu
dobrej samoorganizacji i samodyscypliny.
chęci kształcenia się i podnoszenia swoich umiejętności
niekaralności
ukończonych 21 lat
wysokiej kultury osobistej
komunikatywności

Aby uzyskać uprawnienia do prowadzenia zajęć w zakresie treningu umysłu i szybkiego czytania należy ukończyć licencyjny kurs trenera w siedzibie naszej firmy.

Podjęcie współpracy z nami daje gwarancję zdobycia unikalnych kwalifikacji zawodowych, czerpania radości z pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, a także da niemałą satysfakcję finansową.

Szczegółowe warunki współpracy przedstawione będą bezpośrednio zainteresowanym osobom.

Zainteresowanych prosimy o CV wraz z listem motywacyjnym, które należy przesłać na adres:

wioletta_zawada@op.pl

Lub skontaktować się telefonicznie:

tel. 603 118 702

Zapoznaj się z nami: www.szkolapamieci.eu lub na FB

Masz pytania?

Skorzystaj z formularz kontaktowego